Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24AAMCP3772B1ZI
Approx. Rs 90,000 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Production Capacity | 200 kg/hr |
| Usage/Application | Soan papdi making |
| Sweet Name | Soan Papdi |
| Machine Body Material | Stainless Steel 304 and 202 |
| Voltage | 220V |
| Phase | Single Phase |
| Automation Grade | Automatic |
| Frequency | 50 Hz |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 1,18,000 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Production Capacity | 120 kg/hr |
| Usage/Application | Industrial |
| Sweet Name | Soan Papdi |
| Machine Body Material | Stainless steel 304 and 202 |
| Phase | Single Phase |
| Automation Grade | Automatic |
| Frequency | 50hz |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 1,20,000 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Production Capacity | 200 kg/hr |
| Usage/Application | Soan papdi making machine |
| Sweet Name | Soan Papdi |
| Machine Body Material | Steel |
| Voltage | 220 V |
| Phase | Single Phase |
| Automation Grade | Automatic |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 1,20,000 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Production Capacity | 200 kg/hr |
| Usage/Application | Soan papdi making machine |
| Sweet Name | Soan Papdi |
| Machine Body Material | Steel |
| Voltage | 220 V |
| Phase | Single Phase |
| Automation Grade | Automatic |
| Country of Origin | Made in India |
Explore More Products
© Penguin Innovative Engineering Private Limited. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited